LESROOSTER

Volg de hele week bij ons vele groepslessen. U vindt alle informatie op onze pagina Lesaanbod.

Maandag 

08 .45 - 09.00 

Buikspierkwartier

09.00 - 09.40 

HD Elite

09.00 - 10.00 

Spinning

09.45 - 10.30 

Wintersport training

12.30  -  14.00 

Fifty Fit 

14.00  -  15.30 

Fifty Fit 

17.15 -  18.00

Jeugdkickboksen>7

18.00 -  18.45 

Jeugdkickboksen >7

18.30  -  19.30 

Power 

19.00  -  19.15  

Buikspierkwartier

19.00 - 20.00 

Kickboksen volw.

19.30 - 20.30 

Total Body Workout

20.30 - 21.30 

Vinyasa Yoga

20.30 - 21.30

Step Basic & Shape


Dinsdag
 


08.45 - 09.00 

Buikspierkwartier

09.00 - 09.45 

Full Intensity Circuit

09.00 - 10.00 

Vinyasa Yoga

10.00 -   11.30 

Fifty Fit 

16.30 -  17.30

Streetdance > 8 

16.30 -    17.15 

Jeugdfitness 10-12

17.15  -   18.00 

Jeugdfitness 13-14

18.45 -   19.45 

Spinning

19.00 -  20.00 

Zumba / Latin Dance

20.00 -  21.00 

Pilates

20.00  - 21.00 

Bootcamp

 

Woensdag


08.45 - 09.00

Buikspierkwartier

09.00 - 09.40 

HD Elite

09.00 -  10.00 

Yin Yang Yoga

16.30  -   1 7.15  

Jeugdfitness 10-12 

17.15    -  18.00 

Jeugdfitness 13-14

18.00  -  19.00 

Jeugdkickboks >7

19.00 -  20.00 

Kickboksen volw.

19.00 -  20.00 

Power 

19.15  -   19.30 

Buikspierkwartier

19.30  -  19.50 

Benen & Billen 

20.00 -  21.00 

Balance fit Yoga

20.00 - 21.00 

Kickboksen volw.


Donderdag
 


08.45  -  09.00 

Buikspierkwartier

09.00  -  09.45 

Full Intensity Circuit 

09.15  -    10.15  

Pilates

10.00   -  11.30 

Fifty Fit

10.15   -    11.15  

Balance fit Yoga

18.30  -  19.30 

Power 

18.45  -  19.00 

Buikspierkwartier

19.00  -  19.40 

HD Elite

19.45  - 20.30 

Wintersport training

19.30 -  20.30 

Steps

19.30 -  20.30 

Spinning 

20.30 -  21.30 

Total Body Workout

 
Vrijdag 


08.45 - 09.00 

Buikspierkwartier

09.00 - 09.40 

HD Elite

09.00 -  10.00 

Total Body Workout 

16.30  -    17.15 

Jeugdfitness 10-12 jr

17.15    -  18.00 

Jeugdfitness 13-14 jr

19.00    -  19.45 

Friday HIIT

 
Zaterdag 


09.00 - 09.40

HD Elite

09.40 - 09.55 

Buikspierkwartier

09.30 - 10.30

Shape up dance

10.30  -  11.30

Meridiaan Yoga

10.00-11.00 klik hier

Grappling

11.15 - 12.15

Kickboksen volw.


Zondag
 


10.45 - 11.00 

Buikspierkwartier 

11.00 - 12.00

Sunday HIIT